Бетонні підлоги - головна основа на будь-якому промисловому підприємстві. Оскільки більшість технологічних процесів відбувається в умовах інтенсивних навантажень (негативних механічних, термічних, абразивних впливів), до промислових підлог пред'являється ряд специфічних вимог - висока міцність, зносостійкість, стійкість до впливу агресивних середовищ, і при цьому, бажано, невисока ціна. Всім цим умовам в повній мірі відповідають бетонні підлоги - оптимальні по співвідношенню ціна-якість, а тому експлуатуються на багатьох підприємствах і організаціях.

Переваги бетонних підлог

 • швидкість монтажу;
 • низька ціна;
 • можливість влаштування підлог з урахуванням індивідуальних вимог замовника (виконання системи водостоків різної складності, будь-якого ступеня стяжки з нахилом);
 • стійкість до впливу високих температур (жароміцність до 1200 ° С);
 • стійкість до механічних і абразивних навантажень (залежить від марки використовуваного бетону);
 • ремонтопридатність.

Залежно від ваших вимог фахівці нашої компанії підберуть промислові підлоги і стяжки, оптимальні за міцностю та ціною.

Галузі використання бетонних підлог

Завдяки своїм експлуатаційним характеристикам і властивостям бетонні підлоги мають досить широку сферу застосування: складські та торгівельні комплекси, виробничі та промислові цехи, склади, парковки, вантажні термінали, літакові ангари. При цьому бетонні підлоги можуть бути як готовою промисловою підлогою, так і основою для фінішної обробки.

Інші можливості бетонних підлог

Бетонні підлоги і стяжки при необхідності можна «облагородити» надавши їм естетичний зовнішній вигляд за допомогою різних сумішей.

Існують також способи додатково підсилити і захистити бетонне покриття з метою збільшення терміну служби промислової підлоги:

 • нанесення захисних полімерних сумішей (просочення, фарби, високонаповнені і наливні покриття), що підвищують хімічну стійкість, зносостійкість, стійкість до впливу агресивних середовищ, що поліпшують декоративну привабливість підлоги;
 • зміцнення підлог сухими мінеральними сумішами (топінг);
 • укладання паркету, лінолеуму, плитки;
 • влаштування жаростійких бетонних підлог (до 1200 ° С);
 • влаштування гідроізоляції (перед укладанням бетону).

Технологія влаштування бетонних підлог:

 1. Картування, влаштування опалубки, дренаж. Поверхня майбутньої підлоги ділиться на секції з метою раціоналізації роботи. Потім влаштовується опалубка, а також (якщо майбутня бетонна підлога ляже на грунт) - дренаж.
 2. Встановлення арматури і влаштування усадочних швів по периметру майбутньої бетонної підлоги.
 3. Розподіл бетонної суміші по заздалегідь розміченим секторам (див.п.1). При цьому час подачі різних партій цементно-піщаного розчину на об'єкт має бути максимально скорочено - інакше неминуче виникнення «холодних швів» і зниження міцності готової бетонної підлоги.
 4. Ущільнення бетону (проводиться за допомогою віброрейок), розрівнювання (за допомогою ручних рейок), вакуумування (скорочує час витримки бетонної стяжки).
 5. Витримка бетонної підлоги. При необхідності - обробка різними фінішними покриттями.
 6. Нарізка деформаційних швів, заповнення та герметизація усадочних і деформаційних швів.

Застосовані матеріали при влаштуванні бетонних підлог: наші висококваліфіковані фахівці укладають наливні підлоги і стяжки за допомогою закордонного обладнання. При цьому застосовуються якісні цементи та бетони різних марок, арматурні і дорожні сітки високої якості.

Бетонні підлоги і стяжки: що потрібно знати замовнику?

При неправильному влаштуванні бетонних підлог можливе виникнення різних дефектів в процесі експлуатації, наприклад:

 • утворення тріщин (причини - неправильний склад бетонної суміші, слабке армування);
 • відшарування верхнього шару (причини - повільне укладання суміші, недостатня ретельність при вирівнюванні, занадто старанне шліфування, великі перепади температур);
 • деформація бетонної стяжки (причина - недостатня зволоженість бетону).

Щоб уникнути подібних проблем, кваліфіковані робітники при влаштуванні бетонних підлог і стяжок користуються різними засобами - пластифікуючими добавками, кюрінгамі, що перешкоджають випаровуванню вологи і т.д. Звичайно, потрібно знати, як і в яких випадках користуватися цими речовинами - а це під силу тільки професіоналам. Тому не намагайтеся заощадити на влаштуванні бетонних підлог - самі по собі недорогі конструкції, вони вимагають майстерного підходу і великого досвіду.

Ми надаємо широкий спектр послуг з облаштування промислових підлог: стяжки з піско-бетону, армовані системи бетонних підлог зі складними стяжками з нахилом і системою водостоків, зміцнення поверхні бетонних підлог та багато іншого.