Реалії часу вимагають від організацій, які виробляють будівельні та оздоблювальні роботи, не тільки їх виконання з урахуванням технічних вимог і стандартів, а й в сучасному дизайнерському стилі. Влаштування промислових наливних підлог і полімерних покриттів не є винятком.

Промислові наливні підлоги - це спеціальне покриття, яке має гладку безшовну поверхню, має високий ступінь водостійкості і не схильне до швидкого зносу. Наливні підлоги рекомендується застосовувати в приміщеннях з важкими санітарно-гігієнічними умовами (складські цехи) і механічними навантаженнями (важкий транспорт).

В останні роки замовники все частіше звертають увагу не на якість виконаних робіт (вона, як правило, відповідає належному рівню зважаючи на жорстку конкуренцію на ринку виготовлення наливних підлог), а на результат роботи виробників, в якому першорядне значення мають декоративні властивості підлог. І це не випадково, оскільки керівники виробничих об'єднань все частіше і частіше прислухаються до думки фахівців в області організації праці. Так, вже очевидно, що працівники підприємства вироблять продукцію більш високої якості, якщо на робочому місці буде присутня гармонія.

Промислові наливні підлоги мають широке застосування, хоча спочатку і призначалися тільки для виробничих підприємств. Вони переступили цю межу, і сьогодні нікого не дивує застосування наливних підлог в гаражах і складах, спортивних залах і офісах, лікувальних і навчальних закладах. Більш того, серед нових замовників з'явилися власники клубів і навіть молодіжних дискотек.

Якість полімерного покриття, відповідність вимогам державних стандартів, безумовно, впливають на вибір замовників, а можливість застосування дизайнерських рішень робить декоративні наливні підлоги ще більш популярними.

Високотехнологічне виготовлення полімерних покриттів дозволяє їх розробникам використовувати всю колірну гамму. Додання естетичних властивостей можливо шляхом декорування наливних підлог кольоровими «чіпсами», що передбачає нанесення різноманітних зображень (товарних знаків, логотипів, малюнків).

Необхідно відзначити, що навіть в межах одного приміщення полімерні покриття можуть бути виконані різними кольорами.

Наливні підлоги можна підбирати по карті кольорів. Дослідним шляхом доведено, що в основному цієї кількості буває достатньо для вибору оптимального колірного рішення наливної підлоги. Немає сенсу пояснювати, що звичайні кольори виготовляються значно швидше, адже не потрібно підбирати склад в спеціалізованій лабораторії, і це дозволяє замовнику наливних підлог заощадити власні кошти.

Не менш важливим моментом в декоративних властивостях наливних підлог є їх абсолютно рівна гладка поверхня. Цей фактор є настільки вагомим, що замовники захоплюються лише цією, далеко не єдиною, перевагою полімерних покриттів.

Таким чином, наливні підлоги - правильні підлоги. З цим висловлюванням повністю згодні наші клієнти, які радять нас своїм партнерам і знайомим, розповівши їм про переваги промислових наливних підлог. Слід нагадати, що термін служби покриття становить більше двадцяти років.

Підсумовуючи матеріал про декоративні властивості наливних підлог, напрошується логічно коректний висновок. На такі підлоги варто звернути пильну увагу і не замислюватися при ухваленні рішення їх виготовлення.