В першу чергу потрібно провести нівелірну зйомку існуючої підлоги на об'єкті, узгодити з Замовником відхилення існуючої товщини  бетонної підлоги, що укладається, від договірної. Також з Замовником слід узгодити забезпечення температури в приміщенні для подальшого виконання робіт в межах від +5 до + 25 ° С і виключити можливу появу протягів. У тому випадку, якщо роботи виконуються по піщаній, гравійно-піщаній основі, необхідно взяти висновок лабораторії про коефіцієнт ущільнення грунту. Якщо величина даного коефіцієнта менше 0,98, основа ущільнюється за допомогою вібромеханізмів. Направляючі повинні виставлятися уздовж напрямку транспортного потоку всередині приміщення або відповідно до проектної документації. Рівень установки направляючих контролюється нівеліром. Зазвичай направляючі кріпляться електрозварюванням до металевих анкерів.

Армування

Армування завжди проводиться виходячи з проекту. Перехлест дорожньої сітки не менше 1 осередку, арматури не менше 30-40 см. Необхідно забезпечити необхідний захисний шар бетону (не менше 1,5-2 см). Арматура в'яжеться не менше як через 2 осередки на третю в шаховому порядку. Арматурна сітка в'яжеться через 1 осередок. Необхідно стежити, щоб місця зі зв'язаною арматурою чергувалися з цілими стрижнями 50/50.

Прийом бетону

Для влаштування підлог зі зміцнювачем бетону БЕТАТЕХ застосовується бетон М300 фракції 5-20 мм з осадкою конуса 17-18. Бетон повинен бути без сольових добавок, в іншому випадку з'явиться білястий наліт на поверхні бетонної підлоги після затирання. Після приймання бетону в карту його вібрують за допомогою глибинного вібратора (при товщині h> 100мм) і за допомогою віброрейки. Віброрейка повинна переміщатися з постійною швидкістю Vпер = 2-3 м за хвилину, для запобігання появи провалів або горбів. Товщина валика бетону повинна бути 2-3 см. Після закінчення протягування перевірити позначку бетону за допомогою нівеліра.

Витрата і марка зміцнювача бетону

Витрата і марка зміцнювача бетону БЕТАТЕХ приймається виходячи з узгоджень з Замовником після визначення проектного ступеня механічного впливу на готову підлогу і експлуатаційних особливостей приміщення. Стандартна витрата матеріалу натурального (темно-сірого) кольору - від 4,5 до 7 кг / м2, кольорового - від 5 до 7 кг / м2

Нанесення топінгу

Стійкий до ушкоджень (топінг) БЕТАТЕХ наноситься за допомогою вагонетки-дозатора або вручну за два рази. (В перший прохід розсипається топінгу в 2 рази більше ніж у другий). Після насичення топінгу цементним молочком проводиться затирання диском. Потім розсипається другий шар. Після насичення матеріалу цементним молочком здійснити прохід диском другий раз. Рух диска загладжувальної машини рекомендується робити поперек картки - вздовж - по діагоналях для досягнення максимальної рівності поверхні і відсутності радіальних і лінійних напливів (потовщень) в шарі топінга.

Проводити контроль рівності поверхні за допомогою рейки L = 2м по 3 напрямкам. Дуже важливо забезпечити рівність поверхні при роботі диском загладжувальної машини. При наявності провалу поблизу направляючих (що буває досить часто) допускається додавання зміцнювача (знятий з поверхні розчин зміцнювача) вручну і протягнення контролю рейкою. Примикання, стики обробляються, як правило, вручну, намагаючись максимально скористатися наявними можливостями загладжувальної машини.

Після досягнення поверхні достатньої міцності проводиться затирання лопатями. Обробка поверхні лопатями проводиться для остаточного закриття поверхневих пор (полірування). Робота на лопатях затирочної машини виключає можливість вирівнювання поверхні. У міру готовності поверхні кут нахилу лопатей збільшують (стежачи, щоб поверхня не дряпалася). Ступінь готовності карти визначається в міру появи блиску на поверхні промислової бетонної підлоги. Не рекомендується дочерна перепалювати поверхню поліруванням, це призводить до погіршення фізико-механічних властивостей шару бронювання.

Догляд за бетонною підлогою і нарізка швів

Майже відразу після закінчення робіт з полірування на поверхню наноситься рідкий поліакрілатний лак-імпрегнатор БЕТАКРІЛ. Використання даного матеріалу охороняє готову підлогу від пересихання, проникаючи в масу шару бронювання, БЕТАКРІЛ захищає його від агресивної дії води, нафтопродуктів, слабо концентрованих розчинів не основних видів кислот і лугів. Витрата іпрегнатора - 150 - 250 мл / м2.

При обробці карти, що примикає до вже виготовленого, необхідно захистити свіжу відполіровану і лаковану поверхню від механічного впливу. У разі появи подряпин - повторно обробити ділянку БЕТАКРІЛом. Лак-імпрегнатор БЕТАКРІЛ наноситься валиком, раклей або шляхом повітряного розпилення. Після закінчення робіт укрити поверхню промислової підлоги м'яким рулонним матеріалом (гофрокартоном, тощо) до набору поверхні початкової проектної міцності - 3-4 дня. Для влаштування підлог зі зміцнювачем бетону БЕТАТЕХ застосовується бетон М300 фракції 5-20 мм з осадкою конуса 17-18.