Наші переваги
ДОСВІД
Накопичений протягом 15 років досвід і існуюча виробнича база дозволяють компанії успішно вирішувати поставлені завдання, комплексно і якісно виконувати будь-які будівельні роботи.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Діяльність компанії заснована на принципах прозорості відносин з клієнтами і партнерами, для кожного з яких розробляється індивідуальний підхід або взаємовигідну схему співпраці.
ЯКІСТЬ
Висока якість виконуваної роботи і використовуваних матеріалів, враховуючи європейські стандарти якості. На всі використані матеріали ми надаємо сертифікати, а також фото та відео звіти.
ТЕРМІНИ
100% гарантія термінів. Все робимо в чітко визначені терміни. Ми завжди знаємо коли зможемо приступити до роботи на Вашому об'єкті і якщо в даний момент зайняті - завжди про це попередимо.
РЕПУТАЦІЯ
Ми цінуємо свою бездоганну ділову репутацію, завжди виконуємо, і будемо виконувати всі свої зобов'язання перед замовниками.
ЛІЦЕНЗІЇ
Будівельна компанія "Perfora" має ліцензії на всі види виконуваних робіт, будівництво об'єктів архітектури IV-V категорій.
ПІД КЛЮЧ
Основний вид діяльності компанії "Perfora" - будівництво "під ключ", звернувшись до нас, Ви отримуєте будинок або котедж "під ключ".
СПЕЦТЕХНІКА
Власний парк сучасної спецтехніки дозволяє нам виконувати не тільки разові короткострокові роботи, а й втілювати в життя комплексні багатоетапні проекти.