Перше замовлення в будівельній компанії «Perfora» був в 2007 році. Роботи проходили в умовах чинного режимного об'єкту, але серйозне ставлення до роботи і професіоналізм співробітників дозволили нам виконати це замовлення повністю і в строк, ніж наша компанія завоювала визнання замовників і високий авторитет як надійного партнера.

На сьогоднішній день компанія «Perfora» має величезний досвід роботи з замовниками. Компанія зарекомендувала себе на українському ринку, як перевірений довгострокового партнера в сфері будівництва, ремонту та реконструкції будівель і споруд, що бере на себе відповідальність за прийняті рішення і отримані результати.

Своїми досягненнями компанія «Perfora» зобов'язана власним висококваліфікованому персоналу, який постійно вдосконалює свої навички та вміння. Також компанія зобов'язана замовникам, які пред'являють все більш високі вимоги до якості ремонтних, будівельних і монтажних робіт. Сукупність цих факторів дозволяє компанії «Perfora» динамічно розвиватися і брати нові висоти на ринку будівельних і ремонтних послуг України.

Звернувшись в нашу компанію в якості замовника, Ви отримаєте повний сучасний комплекс будівельних послуг, з гарантією дотримання технічних вимог і якісного виконання робіт.

Оцініть рівень і якість наших робіт в «Каталозі об'єктів».