Швидкомонтовані будівлі (ШМБ) на сьогоднішній день є провідним напрямком каркасного будівництва у промисловому, цивільному, сільськогосподарському будівництві. Сферою призначення ШМБ є логістичні та складські центри, ангари, промислово-виробничі цехи, торгові павільйони, адміністративно-побутові комплекси, інші модульні будівлі та споруди.

Переваги швидкомонтованих будівель (ШМБ):

 1. Швидкісний монтаж.

Швидкий та простий монтаж будівель, що дозволяє в максимально стислий термін ввести будівлю в експлуатацію та скоротити терміни повернення інвестицій замовникам. Значно прискорює процес будівництва той факт, що стіни та покрівля будівлі монтуються на болтових з'єднаннях або за допомогою зварювання, що дозволяє вести будівництво будь-якої пори року.

 1. Низька ціна. 

БМЗ, на відміну від цегляних та бетонних, не потребують масивних фундаментів, завдяки чому з'являється можливість скоротити витрати на 30-40% ведення будівельних робіт. Зменшити вартість робіт дозволяє економія робочої сили та часу, менша металомісткість, витрата бетону тощо. За рахунок легких огороджувальних та покрівельних конструкцій зменшується навантаження на металокаркас та фундамент, що значно здешевлює будівництво.

 1. Повторне використання конструкцій ШМБ. 

Можливість здійснення демонтажу та перенесення будівлі на нове місце.

 1. Різноманітність архітектурних форм та мультифункціональність.

Можливо через застосування комбінованого каркаса (несучі конструкції виготовляються зі зварної балки, другорядні – з ЛСТК). В силу цього можна створювати унікальні планування та втілювати в життя нові конструктивні ідеї та рішення.

 1. Стійкість до різних динамічних навантажень (вітрова та сейсмостійкість). 

Це можна пояснити конструктивною специфічністю каркасу зі сталі, у якому досягнення цих властивостей використовуються додаткові зв'язку.

 

 

 1. Значні показники ремонтопридатності, легкість заміни певних складових частин у разі механічних пошкоджень під час експлуатації.

Ми виконуємо наступні види робіт зі зведення швидкомонтованих будівель:

 • монтаж каркасу-основи будівлі;
 • монтаж покрівлі;
 • встановлення огорож;
 • запровадження комунікацій;
 • монтаж вікон та дверей;
 • облаштування під'їзду до будівлі;
 • фасадне та внутрішнє оздоблення;
 • встановлення технологічного обладнання;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • облагородження прилеглої ділянки.

Ми володіємо всім необхідним обладнанням та кваліфікованим персоналом, що дозволяє реалізувати будь-які ваші потреби.

Остаточна вартість залежить від функціонального призначення будівлі. Щоб замовити розрахунок Вашого проекту, зв'яжіться з нами або залиште свої контакти через форму нижче – ми Вам передзвонимо.