Трубопроводи із сталевих труб являються невід’ємною частиною цивільних і промислових будівель. По трубопроводам постачається вода, пар, газ, нафтопродукти.

Оскільки прокласти трубопровід однієї трубою неможливо, то будь-яка інженерна система включає в себе безліч зварювальних швів.

Зварювання труб це складний технологічний процес, який потребує високі професійні якості і великий стаж роботи у зварювальників.

Також важливу роль відіграють слюсарі монтажники, які складають деталі трубопроводів, запорної арматури.

Співробітники нашої компанії мають великий досвід в зварюванні труб діаметром від 50-1200мм. Ми маємо велику кількість реалізованих об’єктів.

В нашій практиці ми працюємо з високоякісними матеріалами та обладнанням:

  • Запірная арматура - Erhard Armaturen, AVK International, UKSPAR.
  • Насосне обладнання – SAER, FLYGT, DAB.

Зварювальні роботи в сучасному будівництві - основний спосіб з'єднання металоконструкцій і складних комунікацій.

Компанія Perfora пропонує послуги кваліфікованих зварників з власним обладнанням і великим досвідом роботи.

Зварювальні роботи (Дніпро та область)

Зведення будівель і виготовлення металоконструкцій - складне будівельне завдання. Величезну роль в успішному будівництві відіграють сполуки. Зварене з'єднання - найнадійніший та економічний спосіб скріплення металевих конструкцій. Те саме стосується і ситуацій, коли потрібне надійне і довговічне зварювання труб.

Компанія Perfora пропонує послуги професійних зварювальників, які працюють з сучасним обладнанням за найвищими стандартами якості.

Виготовлення металоконструкцій зварним способом від Perfora

Ринок будівельних і зварювальних послуг насичений пропозиціями. Дуже багато дрібних та великих фірм пропонують послуги зварників і монтаж металоконструкцій.

Ми вивчили потреби ринку і пропонуємо замовникам кілька серйозних переваг:

  • Ми беремо на себе повну відповідальність за результат робіт: від зварювання до монтажу та здачі в експлуатацію. Працюємо з типовими та нестандартними проектами. Термін гарантії на всі роботи - 1 рік.
  • Застосовуємо новітні технології ручного та дугового зварювання, які забезпечують міцне та довговічне з'єднання, що витримує навантаження і теплові деформації.
  • При роботі з металоконструкціями використовуємо ручне дугове електрозварювання. Ця технологія має дуже широку сферу застосування.
  • На всіх етапах роботи ми ведемо постійний контроль якості з'єднань.
  • Завдяки правильній організації процесів всі роботи ми виконуємо швидко, надійно і безпечно.
  • Ми працюємо без посередників. Тому вартість зварювальних робіт буде доступною. Мінімальна сума замовлення - 10000 гривень.
  • Сварка відбувається чітко за графіком, обумовленим в договорі і без зміни заявленої ціни.

Замовити зварювальні роботи

Щоб замовити зварювальні роботи, монтаж металоконструкцій і комунікацій на вашому об'єкті, телефонуйте нам. Менеджери компанії Perfora з'ясують деталі проекту, прорахують вартість наших послуг і при необхідності запропонують супутні роботи.

Чекаємо на ваші заявки! Команда Perfora готова до завдань будь-якої складності!