«DEMYDOV & ASSOCIATES»

Архітектурна майстерня «Демідов і Ко»має більш ніж 20-річний досвід роботи в сфері проектування об'єктів різного напрямку. Майстерня працює в контексті європейської архітектурної практики і приділяє увагу комплексному підходу - від розробки концепції, мастерпланів, робочої документації, інтер'єрів, до повної реалізації проектів з функцією генпідрядника. У своїй роботі широко залучає велику кількість партнерів в сфері містобудування, інженерії та комплектації об'єктів.

Архітектори майстерні мають досвід проектування мікрорайонів і комплексної забудови в м. Дніпропетровську і інших містах України, котеджних селищ, житлово-офісних комплексів, водно-оздоровчих і SPA-центрів, міських і заміських готелів і кемпінгів, ресторанно-розважальних комплексів, об'єктів торгівлі та бізнесу. Майстерня займається розробкою інтер'єрів проектованих нею будівель.

Про новаторство і успіхи майстерні «Демидов і Ко» свідчать присуджена Державна премія України в галузі архітектури, премії Національної спілки архітекторів України та інші нагороди.

Великий професійний досвід і широкі контакти в сфері будівництва і дизайну дають можливість забезпечити високий рівень роботи майстерні.