Компанія «Perfora» здійснює комплексний ремонт і виробляє різну за складністю внутрішню обробку будинків і котеджів під ключ, ціни на яку обгрунтовані високим професіоналізмом співробітників.

Проведення внутрішніх робіт капітального або косметичного характеру - це величезне поле для прояву фантазії і стилістичних переваг. Ми створюємо дизайн-проекти, які втілюють ваші ідеї в життя.

Скільки коштує ремонт котеджу під ключ?

Визначити остаточну вартість робіт по ремонту досить складно, адже вона формується під впливом ряду факторів:

  • обсягів приміщень;
  • складності проекту;
  • необхідності перепланування і заміни інженерних систем;
  • дорожнечі матеріалів;
  • встановлених термінів та іншого.


Орієнтовний кошторис на ремонт котеджу включає:

1. Створення проекту. Вибір на даному етапі складності обробки, матеріалів, технологій і побажань перепланування безпосередньо впливає на вартість ремонту котеджу під ключ.

2. Підготовчі роботи і демонтаж (при необхідності). На даному етапі в кошторис може бути включені такі роботи як: демонтаж простінок, монтаж гіпсокартонних конструкцій, встановлення сантехніки, труб, проведення електричних дротів.

3. Проведення оздоблювальних робіт. Незалежно від того чи це цегляний, дерев'яний або бетонний будинок ми запропонуємо різні варіанти обробки, які можуть передбачати облицювання плиткою, обклеювання шпалер, оштукатурювання, фарбування та інші техніки декорування. Остаточна вартість внутрішньої обробки котеджу або заміського будинку під ключ також залежить від дорожнечі обраних матеріалів підлогового покриття, наприклад: паркет, ламінат, дошка з цінних порід дерева, лінолеум або килимове покриття.

4. Завершальний етап, який передбачає установку розеток, вимикачів, плінтусів, прибирання приміщення від будівельного сміття. Сучасна внутрішня обробка будинку закінчується встановленням усіх необхідних дрібниць і декоруванням простору художніми елементами, вартість яких залежить від ексклюзивності замовлення. Також можуть бути замовлені додаткові послуги з підбору та монтажу меблів і дрібних елементів декору.

Таким чином, ціна робіт нашої компанії встановлюється за метр квадратний, і включає послуги чорнової і чистової внутрішньої обробки. Подальший розрахунок залежить від дорожнечі обраних оздоблювальних і будівельних матеріалів.