Будівельна компанія "Perfora" здійснить ремонт квартир «під ключ». Ми працюємо по всій Україні. Великий досвід і багата практика на українському ринку свідчить про високу якість виконуваних робіт, а налагоджені контакти з постачальниками стройматеріалів дозволяють запропонувати одні з найнижчих цін серед конкурентів.
Ремонт квартир «під ключ» - це комплекс робіт, що включає не тільки декоративну обробку приміщень, а й розведення електрики, заміну сантехнічних труб, оновлення підлогового покриття і багато іншого. Всі ці заходи спрямовані на підвищення рівня комфорту і зниження вартості обслуговування житла. Наприклад, одне лише промивання побутових радіаторів підвищить температуру всередині приміщення під час опалювального сезону на 3-7 градусів, а декоративне оздоблення кімнати, виконане згідно з вашими побажаннями, зможе принести затишок і комфорт в ваш будинок на довгі роки.
Всупереч усталеній думці, ремонт квартир, довірений професіоналам, зовсім не VIP-сервіс, який доступний лише заможним верствам населення. В силу ряду факторів спеціалізована компанія допоможе заощадити замовникам 10-20% від загальної вартості проекту.
Ми гарантуємо добросовісне обслуговування і персональний підхід до кожного. На сторінках нашого сайту ви знайдете особливості виконання послуг і можете ознайомитися з прайс-листом на окремі види робіт.