Основний напрямок діяльності компанії "Perfora" - будівництво приватних будинків і котеджів. Головна причина стабільності компанії полягає в тому, що ми завжди прагнемо до взаєморозуміння із Замовником, що не ухиляємося від виправлення своїх помилок і намагаємося зробити так, щоб наша робота приносила радість людям.

Наше завдання - максимально спростити для замовника процес індивідуального будівництва. Ми виконуємо повний цикл робіт з проектування та будівництва заміського будинку, що дозволяє замовнику мати справу тільки з одним підрядником. Компанія проектує і будує дерев'яні будинки, кам'яні будинки з піноблоків і цегли, комбіновані будинки. Співробітники проектного відділу допоможуть спроектувати ваш будинок, інженери проектно-кошторисного відділу - вибрати матеріали, фахівці з інженерних мереж оснастять його необхідним обладнанням, дизайнери зроблять дизайн-проект обробки. І все це буде втілено в життя будівельним відділом компанії.

Власне, саме це і означає - будівництво будинку під ключ. Не потрібно ніяких додаткових турбот, нервування, витрат часу, пошуку будівельних бригад і спеціалізованих організацій; за всі етапи будівництва відповідає один підрядник - компанія «Perfora». Проектування і будівництво будинків під ключ з одним підрядником - це економія сил, часу і грошей.