Оренда спецтехніки для будівництва: парк машин під будь-які завдання

В процесі будівництва часто доводиться проводити масштабні земляні роботи або укладати великі плити. У таких ситуаціях необхідна оренда спецтехніки.
Компанія Perfora надає малим підприємствам спецтехніку в оренду. Ця послуга - відмінна можливість заощадити і виконати необхідні роботи вчасно.

Послуги з оренди спецтехніки в Дніпрі і області

У нашому парку кілька видів сучасної будівельної спецтехніки для різних завдань.

Віброкаток Bomag BW 138 AD

Один з векторів діяльності компанії Perfora - це оренда віброкатка Bomag BW 138 AD. Спецтехніка показує високу продуктивність при ущільненні асфальту, грунту, гравію, грунтової суміші та ін. Застосовується на будівельних об'єктах невеликих розмірів при ремонті та реконструкції пішохідних і велосипедних доріжок, автомобільних парковок, ігрових і спортивних майданчиків

Технічні характеристики

Ширина вальця 1380 мм
Робоча вага 4,2 т
Максимальна швидкість з вібрацією 5 км/ч
Максимальна швидкість пересування 10 км/ч
Радіус повертання катка за зовнішнім контуром  3610 мм
Статичне лінійне навантаження 15,2 кг/см

 

Міні навантажувач Bobcat S300 (250)


Також у нас ви можете орендувати міні навантажувач Bobcat S300 (або 250). Укомплектований потужним дизельним двигуном на 78 к.с., має збільшену колісну базу і привід на чотири колеса, завдяки чому показує хорошу стійкість і високу прохідність. Оренда міні-навантажувача Bobcat S300, минаючи посередників, економить ваш час і гроші.

Технічні характеристики:

Вага 3750 кг
Внтажопідйомність 1386 кг
Потужнысть двигуна 58 КВт
Швидкысть пересування 10,6 км/час
Ширина 1.83 м
Довжина 3.63 м
Висота 2.05 м

Також Perfora надає в оренду:

Самоскиди з вантажопідйомністю 6 тонн і вище. Незамінні для доставки великих партій піску, щебеню та інших матеріалів на будівельний майданчик. Ви можете вибрати техніку різних марок. Вся вона у відмінному стані.

 • Транспорт з маніпуляторами для перевезення різних конструкцій, для швидкого навантаження/розвантаження. Вантажопідйомністю 5 - 6 тонн.
 • Автокрани на різних шасі з вантажопідйомністю 10, 15, 20 і 25 тонн. У нашому автопарку ви зможете вибрати техніку з відповідним вильотом стріли і іншими показниками.
 • Різноманітна землерийна техніка (екскаватори та навантажувачі) марок CAT, JCB та інших.

З повним переліком будівельної техніки, яку можна взяти в оренду, вас ознайомить наш менеджер.

Переваги і умови оренди спецтехныки в Perfora

На нашому сайті ви можете замовити в оренду спецтехніку на вигідних умовах:

 • Ціна послуг залежить від кількості необхідної техніки.
 • Ми пропонуємо кілька способів оплати за послуги з оренди.
 • Найняти техніку ви зможете на час від 5 годин і на більш тривалий термін, без обмежень.
 • Ми надаємо техніку і послуги водія. Також ви можете замовити супровід робіт кваліфікованими інженерами-будівельниками.
 • Perfora забезпечить оперативну подачу техніки на наступний день після заявки. Ми працюємо по Дніпру і області. Також надаємо послуги оренди для компаній в Полтаві, Запоріжжі, Одесі, Києві та інших містах України.
 • Ми виконуємо також технічне обслуговування орендованої техніки.
 • Працюючи з нами, ви зможете орендувати всю необхідну техніку в однієї компанії за вигідною ціною. Perfora допоможе заощадити час і гроші. Ви зможете швидше почати і вчасно виконати необхідні роботи, отримавши прибуток.
 • Ви зможете замовити будь-яку техніку для перевезення вантажів (крім негабаритних).

Замовити оренду спецтехніки онлайн

Пошук спецтехніки в оренду займає багато часу. Підбір кращої пропозиції, узгодження деталей та інші організаційні питання віднімають дорогоцінний час і дні.
Менеджери Perfora зроблять все значно швидше, і вже на наступний день вся потрібна вам техніка буде на будмайданчику і ви зможете почати роботу.

Ми укладаємо договір на оренду техніки для будівництва. У ньому чітко прописані всі умови співпраці і гарантії для замовника робіт.

Щоб отримати консультацію та оформити заявку на оренду телефонуйте на сайті.