Зробити фундамент під будинок – це перший крок для будівництва, він є найбільш важливим і відповідальним. Тому важливо не тільки вибрати правильний тип підстави та якісні матеріали, але і довірити роботу професіоналам. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, в тому числі фундамент під ключ.

Для чого потрібна конструкція?

Фундамент – це не просто опора для майбутнього будинку, він необхідний для того, щоб будівля не перекосило через осідання ґрунту. Саме завдяки йому будинок набуває міцність, не провалюється, навантаження на грунт розподіляється рівномірно, а будова не підмиває дощовими та ґрунтовими водами.

Наші послуги

Фундамент перешкоджає зсуву будови, його деформації. Однак необхідно правильно вибрати його тип, враховуючи такі особливості:

 • Клімат (вологість, глибина промерзання).
 • Тип ґрунту.
 • Глибина підземних вод.
 • Інші фактори.

Якщо грунтові води знаходяться близько, проводять гідроізоляційні роботи, що дозволяють захистити основу і стіни будинку від вологи. Завдяки цьому вдається прибрати не тільки зайву вологу, але й захистити бетон від появи тріщин, збільшити термін служби будівлі.

Наша компанія надає наступні види послуг:

 • Будівництво стрічкових фундаментів, а також зведення основи з урахуванням підвалу і цокольного поверху.
 • Послуги з гідроізоляції з використанням сучасних високоякісних матеріалів, стійких до промерзання і добре захищають від вологи.

Вартість робіт

Назва

Од. зм.

Ціна, грн.

1

Монтаж пустотної плити перекриття

шт.

350-500

2

Монтаж фундаментних блоків

шт.

500

3

Приготування керамзитобетону

м3

650

4

Улаштування стяжки підлоги товщиною до 5 см

м3

150

5

Монтаж бетонних перемичок

шт

150-250

6

Цегляна кладка лицьова

м2

450-600

7

Цегляна кладка (цегла полуторна, ракушняк, шлакоблок)

м3

650-1000

8

Цегляна кладка газобетон

м3

550-1100

9

Обмазувальна гідроізоляція фундаменту (праймер)

м2

55

10

Обклеювальна гідроізоляція вертикальна або горизонтальна

м2

80-100

11

Улаштування бетонного кільця

м. пог 650
12

Утеплення фундаменту полістиролом

м2 і пог.м 120
13

Виготовлення та монтаж закладних деталей (залежить від розміру)

шт 150-200
14

Встановлення гільз

шт 35-300
15

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

тонн 12000-18000
16

Штукатурка цегляних стін вапняною масою

м2 150
17

Штукатурка укосів вапняної масою

м2 150
18

Штукатурка сходового маршу масою вапняної

м2 200
19

Штукатурка блоків ФБС цементно-піщаним розчином (залежно від кривизни)

м2 170-200
20

Різка штроби в цеглі для сантех труб

м. пог 65-150

Наші переваги

Ми існуємо на ринку більше 15 років, маємо великий досвід роботи, широку базу клієнтів. Нашою компанією було зведено велику кількість фундаментів і будівель на території України. У нас можна замовити будівництво фундаменту за найбільш вигідними цінами.

Наші фахівці допоможуть підібрати конструкцію, що відповідає вашим умовам експлуатації і майбутній будівлі, правильно підберуть марку цементу, порадять тип фундаменту. Ми пропонуємо наступні види підстав:

 • Стрічковий - знаходиться під несучими стінами будівлі, має невелику ширину. За рахунок такої конструкції навантаження на грунт розподіляється рівномірно, а матеріал обходиться дешевше, так як його витрачається мінімальна кількість. Дешевше обходиться і гідроізоляція фундаменту, ціна на яку залежить від метражу.
 • Стовпчастий. Спеціальний стовпчик з бетону зводиться в точках навантаження, а також кутах конструкції. Такий спосіб досить економічний, але доступний тільки для легенів, наприклад, каркасних будинків.
 • Пальовий. Використовується потужна металева паля. На такий фундамент, як правило, ставлять великогабаритні споруди або він використовується на сипучому, нестабільному ґрунті.
 • Плитний. З бетону виконується монолітна плита, яка знаходиться під всім будинком. Це найбільш дорогий, але разом з тим надійний і зручний для подальшої експлуатації спосіб.

Нашою компанією буде виконана заливка фундаменту під ключ, ціна на послугу складається з декількох чинників: вид споруди, складність робіт, площа майбутньої конструкції.

Як проводиться робота?

Будівництво фундаментів заміських будинків – це сукупність процесів, які ми виконуємо під ключ. Виглядає наша робота наступним чином:

 • Ви домовляєтеся з нами по телефону, і наші фахівці приїжджають на огляд ділянки.
 • Після цього спільно з замовником ми з'ясовуємо деякі особливості будинку, який планується будувати.
 • Наші фахівці вивчають грунт, проводять необхідні виміри, після чого пропонують той тип фундаменту, який у конкретному випадку підходить найкраще.
 • Починається робота по спорудженню. Наші фахівці виконують всі цикли, в кінцевому підсумку здають готовий об'єкт, на якому вже можна будувати.
 • Крім цього, нами може бути проведена гідроізоляція фундаменту під ключ, ціна якої доступна і залежить від площі майбутніх робіт та їх складності.

Чому варто замовити виконання робіт у нас?

Наша компанія існує на ринку послуг більше 15 років, ми працюємо по всій території України, зводимо надійні, якісні фундаменти з міцного бетону, проводимо їх гідроізоляцію в Дніпрі за найбільш прийнятними цінами. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в:

 • Якості проведених робіт.
 • Високій якості матеріалів і надійності готової конструкції.
 • Виконання робіт точно в строк.

Ми працюємо за договором, пропонуємо індивідуальні умови співпраці. Телефонуйте нам, і ми завжди зможемо домовитись!