Будівництво інженерних мереж і комунікацій

Інженерні мережі та комунікації застосовуються в кожному будинку. Для комфортної життєдіяльності людині потрібні вода, тепло, каналізація, електрика.

Прокладка інженерних мереж об'єднує в собі 3 види систем:

  • система опалення
  • система водопостачання
  • система каналізації

Прокладка інженерних мереж

Інженерні мережі висотних будівель вимагають особливих знань і високої кваліфікації при прокладанні інженерних мереж та їх обслуговуванні.

Проектування інженерних мереж будівель передбачає як зовнішні інженерні мережі та комунікації з подачі води, тепла, електрики, відведення стічних вод, так і внутрішні інженерні мережі. Тому так затребувані компанії, що мають штат кваліфікованих фахівців, які не тільки здійснюють прокладку інженерних мереж, але і відмінно розбирається в пристрої зовнішніх інженерних мереж газо-водопроводів, каналізації і т. д.

Фахівці компанії Perfora володіють високою кваліфікацією та досвідом як проектування, так і в прокладці інженерних мереж будь-якої складності.

Прокладка інженерних комунікацій

При виконанні монтажних робіт по прокладанню інженерних комунікацій, компанія Perfora використовує передові сучасні технології, спеціалізований інструмент, високоякісні комплектуючі вироби і матеріали, що зарекомендували себе з перебігом часу.

Разом все це забезпечує високу якість і тривалу надійність кожної з систем, змонтованих досвідченими фахівцями нашої фірми на будь-якому будівельному об'єкті.

Всі роботи з будівництва інженерних мереж ведуться в суворій відповідності з проектом і відповідними нормами. Будь-які зміни узгоджуються із Замовником і звіряються з нормативними документами. Ми постійно рухаємося вперед і розвиваємося, з кожним роком удосконалюючи професіоналізм, активно освоюючи та впроваджуючи новітні технології і матеріали.