Копка котлованів – одна з багатьох послуг, які пропонує наша компанія. Ми проводимо весь спектр земляних робіт, володіємо власним парком спецтехніки, здатної впоратися із завданнями будь-якої складності. Завдяки цьому ми пропонуємо доступні ціни і зручні умови співпраці.

Що ми пропонуємо?

Риття екскаватором котловану під фундамент – це ответвленная завдання, яку краще всього довірити професіоналам, так як від якості котловану буде залежати і якість фундаменту. Чим рівніше котлован, тим менше доведеться витрачати сил і коштів на те, щоб зібрати опалубку, розрівняти дно. Фундамент вийде більш рівним і надійним, зажадає менше фінансових витрат. Наша компанія пропонує доступні умови, низькі ціни, так як ми працюємо без посередників.

Ми можемо викопати котлован будь-якого обсягу. У нас працюють досвідчені фахівці, які мають багатий досвід, тому ми гарантуємо, що всі роботи будуть проведені правильно без шкоди навколишньому середовищу і вже прокладених комунікацій. Ми врахуємо особливості грунту на вашій ділянці, проведемо роботи акуратно, не зачепивши знаходяться поруч насаджень і будівель.

Ми можемо не тільки викопати котлован під фундамент, ціна на який вас приємно здивує, але і провести всі необхідні супутні земляні роботи. Варто звертатися тільки до професіоналів, так як риття котловану – це відповідальне завдання, з якою не так просто впоратися, як це може здатися. Слід пам'ятати про те, що перед початком робіт потрібно врахувати:

  • Вимоги муніципальних властей.
  • Стан і якість грунту, його особливості, наприклад, сипучість. Необхідно до початку робіт провести інші аналізи грунту.
  • Правильно підготувати грунт, щоб надалі уникнути зсувів, зміщення різних будівель, що знаходяться поблизу, інших проблем, пов'язаних з переміщенням землі.
  • Всі процеси повинні виконуватися професіоналами за допомогою спеціальної техніки або вручну.

Саме тому риття котловану під фундамент слід довірити фахівцям нашої компанії. Ми гарантуємо професіоналізм і надійність.

Наші переваги

Якщо вам потрібна розробка котловану екскаватором, ціна яку доступна, звертайтеся до нас. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

  • Надійність. Наша компанія має великий досвід роботи, перед тим як почати риття котловану, ми проводимо дослідження грунту, що дозволяє уникнути проблем та непередбачених ситуацій після закінчення робіт або під час їх проведення.
  • Контроль якості. Ви можете контролювати всю процедуру з моменту її початку до закінчення. Наша техніка регулярно проходить ремонт і обслуговування, оператори працюють у штаті, мають відповідні документи та допуски до робіт.
  • Економія часових витрат. Розкопування котловану займає мінімум часу. Всі терміни називаються заздалегідь, тому ми не будемо затягувати закінчення робіт.
  • Вивіз сміття. Вам не доведеться прибирати безлад, який залишають за собою будівельники. Територія буде приведена в належний вигляд, все сміття вивезено, за вашим бажанням ми можемо розрівняти або вивезти звільнився грунт.

Крім цього, у нас можна замовити роботи з благоустрою території. Наша компанія може вирити котлован, ціна на який буде нижче, ніж у конкурентів, так як ми працюємо без посередників. Вартість котловану в Дніпрі буде названа заздалегідь. Якщо у вас залишилися які-небудь питання або ви хочете замовити послугу, телефонуйте: ми чекаємо вас в будь-який час.