Футбол був і залишається одним з найпопулярніших та найдоступніших видів спорту. Але навіть для нього потрібна певна інфраструктура.

Будівництво футбольного поля - складна інженерна задача, яку повинні виконувати професіонали з досвідом.

Будівельна компанія Perfora (Дніпро) вже кілька років будує об'єкти спортивної інфраструктури. Серед реалізованих проектів - поля в Дніпрі та інших населених пунктах області.

Будівництво міні-футбольного поля і повнорозмірного майданчика: етапи

Процес будівництва можна поділити на три стадії:

 • Спочатку відбувається виїмка грунту і роботи з вирівнювання. На цьому етапі формують систему дренажу, укладають труби і копають колодязі для збору води. Дренажна система дуже важлива для довговічності поля, і ми приділяємо величезну увагу її монтажу.
 • Після цього територію майбутнього майданчика засипають гранітним щебенем різних фракцій. До цього етапу також потрібно підійти дуже відповідально. Після засипки кожного шару його трамбують і проходять по поверхні катком. Подальші роботи можуть відрізнятися в залежності від проекту.
 • Третій, заключний, етап - укладання штучного або природного покриття. Все частіше використовують штучні газони. У них є важлива перевага - стійкість до складних погодних умов, простота обслуговування.

Коли покриття укладено і зафіксовано, проводять перевірку поля, наносять розмітку і монтують ворота. Швидкість і вартість робіт залежать від площі, розмірів і типу покриття.

Розміри і характеристики полів

Будівництво футбольних полів під ключ відбувається з урахуванням стандартів, встановлених Fifa для спортивних споруд.

При роботі з кожним проектом ми строго дотримуємося вимог до розмірів полів та інші норми.
Для міні-футбольних полів:

 • Мінімальний розмір - 15 * 25 метрів;
 • Максимальний розмір - 60 * 40 метрів.

Для повнорозмірних футбольних полів, на яких проходять міжнародні матчі:

 • Довжина - 100 - 110 метрів;
 • Ширина - 64 - 75 метрів.

Будівництво критого футбольного поля має свою специфіку. Паралельно з укладанням дренажу і покриття відбувається будівництво павільйону. Також для такого об'єкта потрібно більш складний проект. У компанії Perfora є необхідний досвід і техніка для зведення таких спортивних об'єктів.

Будівництво полів та інших спортивних об'єктів від Perfora

Компанія Perfora будує футбольні поля та інші спортивні об'єкти в Дніпрі, Павлограді, Синельникове, Кривому Розі та інших містах області. Нам довіряють державні проекти.

Що виділяє Perfora серед інших будівельних компаній:

 • Ми самі будуємо поля і будь-яку інфраструктуру для них. Якщо необхідно звести манеж або навіть стадіон, команда Perfora може виконати всі роботи власними силами в обумовлені терміни.
 • Компанія Perfora накопичила досвід будівництва полів зі штучним покриттям. Такий варіант буде оптимальним для шкільних спортивних комплексів або невеликих спортивних секцій. Завдяки відносно невисокій вартості і швидкості будівництва такі об'єкти з'являються в різних місцях по всій Україні.
  Невелике, але якісне та довговічне футбольне поле зі штучним покриттям можна побудувати за 1 - 2 місяці. Об'єкт можна здати за теплий сезон.
 • Вартість будівництва футбольного поля від Perfora буде максимально доступною. При цьому ви отримуєте високу якість і гарантії довговічності, прозорість всіх робочих процесів.

Ви зацікавлені в наших послугах? Щоб отримати консультацію і замовити будівництво футбольних полів, телефонуйте нам вже зараз!